בובל ' אירוע מספקת ליווי מוסיקלי מכל סוג שיענה על טעמם האישי של לקוחותיה – בהתאמה לאורחים ולאופי האירוע .

הכניסה למתחם בו נערכת המסיבה , ממתגת הרבה פעמים את האירוע כולו . קבלת פנים יוקרתית , תשווה לאירוע שלכם את הנופך היוקרתי לו אתם מצפים . בובל ' אירוע ערוך לספק את כל סוגי ההרכבים , שינעימו לכם ולאורחיכם את הכניסה למקום – שהיא בעצם הכניסה לאווירה . אם מדובר באירוע יוקרתי , שמיועד בעיקר לאורחים מבוגרים , אחת ההמלצות שלנו היא : הרכב מנצח המורכב מטריו של המורכב מנגני גיטרה , מנדולינה וכינור . שלישיית מיתרים וכלי קשת כזו – יבשמו את הכניסה לאירוע שלכם ויעניקו לה ליטוש יוקרתי עם ניחוח של חו"ל. הזמנה של ביצועים מוסיקלי מסוג זה , תבטיח שהכניסה תהיה מרשימה ומהודרת , האורחים יכנסו למצב הרוח ההולם אירוע אקסקלוסיבי כפי שתכננתם ומצד שני לא ' תגנוב ' ההופעה את תשומת הלב מאלו שאתם רוצים שיככבו באותו הערב .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתם לא בטוחים איך אתם רוצים לעצב את הצלילים בכניסה לאירוע שלכם ? אתם לא סגורים עדיין על סוג המוסיקה והאווירה ? אינכם יודעים במה לבחור ?

אולי אתם ממש מומחים בכל המדובר במוסיקה לאירועים או שאתם פשוט קצרים בזמן . אחרי הכל יש כל הרבה פרטים הקשורים לעריכת אירוע נוצץ ומוצלח . אולם לבטח לא תרצו לפספס נקודה כל כך חשובה .  איך תתכננו את הפרט החשוב הזה ? פשוט צלצלו 0523803836 והמנהלים המוסיקליים של בובל ' אירוע ישמחו לייעץ ולהנחות אתכם בכל הקשור לתפריט המוסיקלי של האירוע בכלל ולצלילים שילוו את קבלת הפנים , או הפסיעות לעבר החופה וכל רגעי השיא של האירוע המיוחד – בפרט .

 

 

אז מה צריך לקחת בחשבון ? שהליווי המוסיקלי לקבלת הפנים – חשוב לא פחות מהמוסיקה לריקודים . שהבחירה צריכה להתאים לטעמם של האורחים והמארחים כאחד ופשוט לשדרג את כל המעמד  ועוד  סודות מקצועיים . בובל ' אירוע הוא המקום המומלץ להתייעצות מקצועית בקשר לכלים , לנגנים לרפרטואר  ולכל הקשור במוסיקה ובהפקה כולה .

התקשרו אלינו ותיהנו מאירוע בלתי נשכח 052-3803836

 

  

הרכב מופע מוזיקלי לקבלת פנים  | להוסיף סיגנון לכל אירוע

סקסופון 

!לפרטים נוספים - לחץ

כנריות

!לפרטים נוספים - לחץ 

הרכבים מוזיקלים

בובה לאירוע | בובה לאירועים | בובות לאירוע | אטרקציות לאירוע | מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה | הפקות אירועים במרכז | הפקת אירוע במרכז