אין הרבה דברים שמשמחים חבורת ילדים – יותר ממשחקים מתנפחים . כל אחד מן המשחקים המתנפחים הוא מעין מיני אכסניה קסומה לבילוי אטרקטיבי , פעלתי , מהנה ואולי אפילו אתגרי – תלוי בגיל בדרך כלל. בין אם מדובר במגלשות מטורפות שמצניחות את טייסי הקמיקאזה הצעירים – לתוך מימי הבריכה הקרירים , מקום מוגן לקפוץ ולהשתולל בו או בריכות הכדורים של הפעוטות מתקנים מתנפחים וחוויות משחק בסגנון ג'מבורי לפעוטות , הם כבר מזמן מילה נרדפת לפעילות מענגת , מלהיבה ומוגנת .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתם מתכננים אירוע פרטי ? מסיבה לילדי העובדים ? אולי אירוע השקת מוצר מיוחד לגיל הצעיר ? יום כיף חוויתי לקייטנה ? מסיבת סוף שנה ? חגיגת פורים בבית הספר ? המתנפחים של בובל' אירוע ומבחר ענק של פעילויות לילדים שאנו מציעים  במחיר הגיוני, יאפשרו לכל אחד לקיים אירוע חוויתי , שישמר כזיכרון חם לאורך שנים.

 

בר מצווה או בת מצווה – לילדי הכיתה והחברים ? מה יותר טוב מיום כיף של מתנפחים , בתוספת הנחייה מבדרת וליווי מוסיקלי . חשבו חכם !חשבו יצירתי ! פנו לחברה שתדאג לכל הקשור להרמת אירוע מדהים – וכל זה מבלי שתצטרכו לשבור תכנית חיסכון .

בובל' אירוע  צרו קשר  052-3803836 .

 

קחו למשל את יום ההולדת הקרוב של הזאטוט . הרי אי אפשר להזמין את כל ילדי הגן הביתה – מה כן אפשר לעשות ? לנהוג בחכמה ולחייג כבר היום 052-3803836 לבובל' אירוע , ולהזמין את המתנפחים החדישים שלנו . כל מה שאתם צריכים לציין הוא גיל הילדים המשתתפים ואת מיקום החגיגה . חצר פרטית , שפת הבריכה או הגן הציבורי הקרוב לביתכם . אנחנו כבר נתפור לך מסיבה מתאימה לילד הפרטי שלך , גילאי האורחים , אופיים והכיס שלכם . בנוסף למתנפחים החדישים והמפעילים המתמחים במתקנים פנאומטים, הדואגים למהלך התקין של הפעילות ולבטיחות המשתמשים – אנו מציעים לכם הפעלות מקצועיות לימי הולדת – הכוללות ציוד הגברה , עמדות משחק  ופעילות בידור מהנה ומבדרת , בהתאמה לגילאים הרלוונטיים .

 

הילד שלכם נולד בחורף – אתם חוששים שגשמים ובוץ עלולים להרוס לו את מסיבת יום ההולדת . היום כבר לא צריך לחשוש מרוחות קרות ברקים ורעמים . לבובל' אירוע יש סוגי הפעלה מתאימה לכל עונה . אפשר להביא את המתקנים למתנ"ס , אולם הספורט או אולי למועדון שלנו . וכמובן לשלב במסיבה נושא לבחירתכם . משחקי פירטים או חיפוש האוצר , פעילות ספורט אתגרי או הישרדות . מסיבת יום הולדת במקום סגור , יכולה בהחלט להיות מוצלחת לא פחות מזו הנערכת בגן .

 

המתנפחים החדישים של בובל' אירוע מופעלים על ידי מפוחים משוכללים המאפשרים תנועה של כל מתקן – בהתאם לתכנון מראש וגם כתגובה לתנועת הילדים מאפשרים לילדים לקפוץ ולהשתולל ללא סכנה גופנית . מתקנים מרקדים ! ממש חלום של כל ילד . הנאה לחתן השמחה , אטרקציה לשאר הילדים וראש שקט להורים .

 

ולילדים גדולים יותר – המתקנים החדישים והמשוכללים שאנו מפעילים , כוללים פעילות גופנית ותחרויות ספורטיביות , משחקי שיווי משקל , גלגול כדורים שקופים , מתקני טיפוס . סוגי המתנפחים שונים ומשונים ,המבחר הוא ענק  וכל אחד יכול למצוא את המתקנים המועדפים עליו – לקיום האירוע המושלם . הכל לפי הגילאים והמקום בו מקיימת המסיבה . והכי חשוב המתקנים מוגנים ושומרים על בטיחות המשתתפים . 

מתנפחים במגוון גדלים וצורות המתאימים לכל סוגי האירועים

מתנפחים לכל אירוע

בובה לאירוע | בובה לאירועים | בובות לאירוע | אטרקציות לאירוע | מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה | הפקות אירועים במרכז | הפקת אירוע במרכז