מוסיקה ואירועים

DJ מוסיקה ואירועים | לחתונה, בר/בת מצווה, ברית/ה, יום הולדת, ערב גיבוש, מסיבת גיוס ועוד

אם אתה מתכנן אירוע מובטח לנו שהמחשבה על בחירת סוג המוסיקה היא בין המחשבות הראשונות שעלתה בראשך – אם לא הראשונה שבהן . מוסיקה היא אחד הפרטים הבסיסיים בתכנון אירוע . על טיב וקצב המוסיקה יקום או חלילה ייפול אירוע .

 

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ -  ראשונית בה נפרוש בפניכם את האפשרויות המרובות של הפקת האירוע כולו או רק הפן המוסיקלי באירוע החשוב לכם . DJ מקצועי הוא דרך בסיס מצוין לתכנון כולל של התפריט המוסיקלי של האירוע שאתם עומדים לערוך.

 

מומחי עיצוב המוסיקה לאירועים של בובל ' אירוע ישמחו לקבוע עימכם פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות . בפגישה ראשונית כזו , נקשיב בתשומת לב לתיאור האירוע , המיקום בו הוא עומד להיערך וחשוב מכל הסקיצה הראשונית אותה תכננתם וטעמכם המוסיקלי . פרטים אלו יעזרו לנו לתפור במיוחד עבורכם את הליטוש הסופי לאירוע שתכננם תמיד . פופ עכשווי , להיטי הזהב של פרנק סינטרה , החיפושיות או אלביס פרסלי ? מוסיקה קלאסית , מוסיקה קלה , תזמורות בלתי נשכחות משנות השישים או השמונים ? מוסיקת עמים או הפנינים האולטימטיביות של קסם המזרח . צוות מקצועי וידידותי ישמח לייעץ לך ליצור את הפלייליסט שאתה רוצה לשמוע ולהשמיע ואפילו להיערך לבקשות מיוחדות של האורחים .

 

DJ  מהמובילים בארץ יתקלט עבורכם כל אירוע בהתאמה אישית . אם מדובר ביום הולדת לילדים או נוער , ערב גיבוש של מחלקה במקום העבודה או ערב גיבוש כיתתי . מסיבת יובל ליום הנישואים , אירוע התרמה או השקה של מוצר מסחרי חדש . וכמובן גולת הכותרת של האירועים חתונת החלומות . מוסיקת רקע בזמן הגשת הכיבוד ? מוסיקה סוחפת לריקודים או מוסיקה רומנטית . כל בקשה מתקבלת בברכה ותוגשם בעזרת מפעילים מנוסים – וכמובן ציוד מקצועי חדיש ואיכותי . אינך בטוח בתוצאות השילוב האולטימטיבי של הסגנונות המוסיקליים או בסדר ההשמעה ? תן לנו לייעץ לך . אנחנו נעבור אתכם מראש על ניסוח ההכרזות והעיתוי המתאים  לשילובן  במהלך האירוע .

 

בתכנית המוסיקלית , נייחד סוג מוסיקה המתאים לקבלת הפנים , הקדמה לנאומים או חלוקת הפרסים לזוכים שירה בציבור למעוניינים בכך ,  אולי אפילו בליווי מוסיקלי לסלואו של נערת הבת מצווה . וכמובן הקטע המרגש של הצעדה המשפחתית לקראת נקודת השיא - החופה .

 

כפי שאמרנו החלק הבידורי – שמטרתו להנעים למוזמנים את משך האירוע ולהדגיש את השיאים השונים במהלך הערב – הוא חשוב מאין כמותו להפקת אירוע מלוטש ומוצלח . וכאמור כל זאת בליווי עזרי סאונד חדישים וטכנאי קול מיומנים . פעלולי תאורה מפתיעים , אטרקציות מלוות עשן או אטרקציות המבוססות על זיקוקי דינור , כמו מזרקות אש , הצגות לייזר או מניפות בוערות . הכל כדי להשאיר את הנוכחים פעורי פה .

 

ואיך עוד נוכל לשדרג את הערב המדובר , כדי שיהפוך למיוחד וזכור לטוב בזיכרון של כל מי שייטול בו חלק ? אפשר לצרף הרכב מוסיקלי מיוחד לחלק מהקטעים הנבחרים . כמו קבלת הפנים או מסיבת הריקודים . נשמח להציע לכם שילוב אנרגטי של מעגל מתופפים , שלישית כלי מיתר , רביעייה של קלי קשת או שילוב של כלים אלו : טריו מנצח של  גיטרה, מנדולינה וכינור – אשר יוסיפו אלגנטיות וקלאסה לשמחת המשתתפים . ומה דעתכם על נגינת סקסופון מרגשת שתשדרג את כל העניין ?

 

ההפקות המוסיקליות הבלתי נשכחות של בובל ' אירוע – המפתח שלכם להצלחת הערב .

 

בובה לאירוע | בובה לאירועים | בובות לאירוע | אטרקציות לאירוע | מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה | הפקות אירועים במרכז | הפקת אירוע במרכז