בובות ענק בשלל דמויות | בובות לבר מצווה, בובות לבת מצווה, בובות אלכוהול לחתונה,  ימי גיבוש, ימי הולדת פרסום וקידום מכירות ועוד

כל מסיבה , חגיגה , אירוע זקוקים למשהו מיוחד , משהו שימקד את תשומת הלב של האורחים , יעוררו שמחה בלב ילדים ובכלל ישדרגו את כל התכנית .

 

אצלנו בבובל'אירוע דאגנו מראש לעצב את הדבר הנכון  המיועד בדיוק למטרה הנ"ל. אטרקציות מיוחדות . בובות ענק , לפי תכנון מיוחד של טובי המעצבים בתחום  -  ישדרגו את כניסת בעלי השמחה , יסתובבו בין האורחים ויעלו חיוך על שפתיהם או ישעשעו את האורחים הצעירים – ובעצם גם את המבוגרים . בובות הפנדה הענקיות שלנו , פשוט יוסיפו חוש הומור , ייחודיות ואקסקלוסיביות לכל אירוע שלנו .

בכל חגיגה, מסיבה , אירוע . ימי הולדת , מסיבת פרישה , חתונה או חתונת כסף / זהב / יהלומים , בבובל'אירוע ישדרגו בעזרת בובות הפנדה המקסימות .  שיתוף יצורי הענק – בדמות הדוב הסיני המפורסם , ישמחו את המארחים , יעלו חיוך על פני האורחים וירשימו  אותם . אם אתם רוצים להשאיר זיכרון עליז מהאירוע שלכם – שלבו את הפנדות הענקיות . כולם ירצו להצטלם איתם למזכרת . בובות ענק באירועים בבובל'אירוע , יבטיחו שכולם יזכרו וידברו על האירוע שלכם עוד הרבה הרבה זמן .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בובות ענק . רק תחשבו על תשומת הלב וניצוץ השמחה שמעוררות דמויות כאלו , הרי גם כשאנו מתבגרים – עדיין נשארת בליבנו פינה חמה לכל הקשור לצעצועים ובעיקר לבובות ועוד יותר לחיות הפרווה החמודות . הפנדות הענקיות שלנו , מושכות את העין ומשתתפות בצורה פעילה בשמחה . ממקדות  את תשומת הלב של כל איש בשטח מכל פינה במסיבה . ממש דיסני לנד אצלכם באירוע . בין אם מדובר בבובות פנדה ענקיות  – הפרווניות  בבובות דמויות חסידים המרקדות עם קרואי השמחה ובעליה או בובות המחלקות משקאות לאורחים . כל מסיבה והנושא המתאים לה . אך בכל אירוע – הופעה של בובות הענק מוסיפה לייחודיות , תגרום לכולם להיזכר בבילוי ותשרת את המטרה שלכם , לשמח את כולם . בקיצור – הבובות יוסיפו את ' אפקט הוואוו ' שמבדיל בין עוד אירוע מוצלח לבין משהו מיוחד שלא רואים בכל יום .

 

תנו לנו לפנק אתכם – באירוע חגיגי שהוא מיוחד . בובות הענק שיסתובבו בין האורחים ישדרגו את האירוע , ימלטו קריאות הפתעה וצחוק עליז מפי האורחים , ישעשעו ילדים ונוער ויהוו מוקד משיכה לצילומים משותפים . בעצם אחרי שתשתתפו באירוע כזה , לא תבינו איך אפשר ליצור חגיגה ראויה לשמה ללא בובות ענק אסתטיות שיוסיפו ערך מוסף רציני לשמחה שלנו .

 

כל מסיבה – תרוויח משיתוף הגימיק המוצלח בדמות בובות הענק שלנו . הן מתאימות ליום הולדת לילדים ונוער , , ציון ימי הולדת עגולים ( עד מאה ועשרים ) או " סתם " מסיבת שחרור גרנדיוזית , אירועים לציון יובל אישי או זוגי חשוב , מסיבות בר מצווה או בת מצווה, השקת מוצר חדש או עסק חדש , ימי קידום מוצר או אירועים לועדי העובדים וילדיהם . מסיבות בריכה , מסיבת גן , תהלוכות רחוב, הכנסת ספר תורה ועוד.

 

בובות הענק שלנו מוסיפות ערך מוסף לכל אירוע . צלצלו אלינו ונתכנן לכם את האירוע הייחודי עם הבובות המתאימות לכם , שיוסיפו שמחה צרופה ותענוג אמיתי לאורחים ולמארחים . ועם הבובות שלנו – אל תתפלאו אם תמצאו מהר מאוד את המסיבה שלכם מככבת ביו – טיוב !

 

 

 

 

 

 

וידאו לצפייה

בובות ענק לאירוע

בובה לאירוע | בובות אלכוהול | בובה לאירועים | בובות פנדה | בובות דובים | בובת אדמור |בובות לאירוע | אטרקציות לאירוע | מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה | הפקות אירועים במרכז | הפקת אירוע במרכז