מעגל מתופפים קיצבי המתאים לכל אירוע

מעגל מתופפים מתאים לכל אירוע . הוא מתאים לצעירים . החל מגילאי הגן ועד חתונות ,מסיבות בר מצווה בת מצווה ימי הולדת או ערבי גיבוש כיתתיים ועד מסיבות גיוס ואירועי סטודנטים

 

בשונה מהפעלות פסיביות כמו הופעות לילדים או קוסם , מעגלי מתופפים הם אירוע אינטראקטיבי – המשתף את כל הנוכחים וזה סוד הקסם . ההפעלה באירועים מסוג זה היא מעין סדנת תיפוף מודרכת בה מתחברים הנוכחים אחד לשני שברות מחיצות וכולם נשבים בקסם הקצב . תיפוף על דרבוקות במקצב מזרחי  או אולי מעגלי מתופפים במקצב אפריקאי או ברזילאי . בקיצור אירוע שבו המשתתפים הם חלק מהפעילות ולא רק צופים מהצד , הוא אירוע שבו כולם נהנים .

 

חייגו  0523803836 בובל' אירוע ושלבו מעגלי תיפוף והדרכה ביום העיון הבא של החברה , או ביום כיף המיועד לגיבוש חברתי של צוות העובדים שלכם . שחרור , הנאה וכיף המשלב בתוכו מטרות מוגדרת ונושאת פירות בדמות שיפור היחסים והעלאת התפוקה בעבודה .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מעגלי מתופפים ונגינת שופרות . השילוב המושלם לאירוע משפחתי, פסטיבל עירוני , אירוע קהילתי או מסיבת הכנסת ספר תורה .

 

ומכאן לאירוע החשוב ביותר בחיים . החתונה ! האירוע המושלם שתכננתם .

מעגלי התיפוף של בובל' אירוע יחשמלו את האווירה ויכניסו את האורחים שלכם למצב הרוח המתאים לשמחה . בין אם המוזמנים יאזינו ויקישו את המקצב על השולחן או ירצו לקחת תוף לידיהם ולהשתתף , מומחי התיפוף והקצב שלנו יהפכו את כל באי האולם , למשפחה אחת גדולה וחמה המאוחדת בחוויה שכולה מוסיקה הסוחפת לתוך קצב ומצב רוח מרומם . מעגל מתופפים שכולו אנרגיה טהורה שמעיפה את מצב הרוח למרומים , נגנים מנוסים שמתורגלים לסחוף את הקהל , ממש מתבקש לקום ולרקוד . מעגל מתופפים מקצועי ומנוסה – יכול להיות בדיוק  ' הדבר הקטן והמיוחד ההוא , המוסיף את הליטוש . התבלין ההופך אירוע רגיל לחוויה מושלמת .  והרי זה מה שרצינו מלכתחילה .

 

רק נסו לדמיין לעצמכם . כניסת הכלה לאולם או אולי החתן שפוסע לעבר הכלה . או חשוב מכל הצעדים לעבר החופה . הצעדים לעבר העתיד המשותף , הצעדים לקראת שבועת האמונים של החתן והכלה . הציפייה הדרוכה של האורחים , השמחה וההתרגשות של המשפחה והחברים , התרוממות הרוח והאנרגיות . משהו חשוב עומד לקרות עוד רגע . מה מתאים מזה לליווי של מעגלי מתופפים – או עוד יותר טוב , שילוב של שופרות להדגשת המעמד .

השופר – אחד הכלים העתיקים ביותר בתולדות ההיסטוריה . לשופר תשמר תמיד פינה חמה בלב כולנו – מה עוד יכול להזכיר לנו כל כך  טוב שכולנו יהודים . ויותר מזה , שחתונה היא מעמד חשוב מרגש וקדוש .  רק חכו ותראו מה יקרה אחרי השמעת קול השופר .

 

אם אתם באמת רוצים אירוע מרגש ומושלם , כניסה מדהימה עם צלילי התיפוף והשופרות , רוח המסורת – שמסמל השופר בשילוב עם התיפוף הקצבי והמודרני ומעצים את החוויה .

 

מעגל מתופפים ושופרות

בובה לאירוע | בובה לאירועים | בובות לאירוע | אטרקציות לאירוע | מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה | הפקות אירועים במרכז | הפקת אירוע במרכז