כניסות מיוחדות לברית/ה בתכנון מיוחד

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חושבים לערוך אירוע מקצועי – מן הסוג שהאורחים ידברו בו עוד שנים רבות ? הכניסה שלכם היא הרושם הראשוני .

אנחנו בבובל ' אירוע נעצב לכם כניסה מרשימה ומיוחדת , שתתאים למשפחה שלכם , לאירוע המיוחד . כזו שתהפוך לקלאסיקה משפחתית או אולי אפילו למין מסורת שתונהג גם באירועים עתידיים . כמו שהמוסיקה מותאמת במיוחד לטעמכם האישי ולהווי האהוב על האורחים . כמו שאתם מזמינים ומרכיבים תמהיל מיוחד – הכולל את המנות המוגשות בארוחה . בדיוק כמו שאתם מתאימים את התלבושות והאביזרים המתאימים – כך ישבו מומחי האירועים שלנו  , יתכננו ויעצבו עבורכם , בצורה מקצועית ומוקפדת את  הכניסה המתאימה לאירוע הפרטי שלכם .

 

האם הצעירה תוכל להגשים חלום ולהיכנס לאולם כמו כוכבת קולנוע – בתוך לימוזינה מפוארת , כשהיא מערסלת בידיה את הרך הנולד ? או אולי בכרכרה מפוארת – כמו נסיכה אנגלית שהביאה לאולם את יורש העצר הצעיר .

 

הכניסה שתתחיל את האירוע ברגל ימין ותאפשר לכם להרגיש כמו כוכבים ולהעצים את ההנאה והשמחה . נכון לתינוק או לתינוקת – זה לא ממש משנה כרגע , אבל היי – מה עם שאר בני המשפחה . מה עם האחים , הרי סיפרנו להם שהתינוק הוא מתנה עבורם – תנו להם ליהנות מהכניסה המשפחתית המיוחדת – ולחגוג את הפיכתם לאח בכור או אחות בוגרת  .

 

אפשר ומומלץ להשתמש בבובות פנדה ענקיות . אלו בטח ימשכו את תשומת הלב של הבייבי – ברגע שיגדל מספיק כדי לצפות עם ההורים – בצילומים של האירוע . בובות פנדה שישמחו את ליבו , ועד אז יפיקו הנאה בלב אחיו ושאר ילדי המשפחה .

 

 

היא מדרבנת את ההתרגשות באולם , משדרגת את האירוע כולו ומשמחת את המשפחה והאורחים צלצלו אלינו , קבעו פגישה והכניסה המיוחדת תהיה רק אחד מהפרטים המדוברים באירוע .  אולי נארגן לכם כניסה משפחתית בליווי תלבושות אתניות – לשמחת המשפחה.

 

אפשר לארגן כניסה מלאת בלונים – שיתעופפו לצלילי המוזיקה שתבחרו , להכניס את התינוק בעגלה מיוחדת בנוסח המאה שעברה או לדאוג ללהקת ליווי שישירו לרך הנולד – לאו דווקא שירי ערש . אפשר לכלול פרחי ענק יפהפיים נפתחים לתפארת – או כניסה סולידית לצלילי פסנתר כנף מהודר , להקת נגנים בסגנון האהוב עליכם . מעגל מתופפים אתני , חצוצרן המודיע על הכניסה הצפויה , או שופרות מהודרים . הכל לפי הטעם האישי .

 

על דבר אחד אפשר לסמוך בעיניים עצומות . הכניסה המרשימה תהיה אחד החלקים המוצלחים מתוך כלל פרטים שאירגנו יחד לאירוע מיוחד במינו שננצור בליבנו בשמחה ויישאר למזכרת משמחת בלבבות כל המוזמנים . שפע אטרקציות והנאות מיוחדות במיוחד עבור האירוע הפרטי שלך . אחד האירועים המיוחדים והמוקפדים ש בובל'אירוע מתמחים בארגונם .

 

 

 

 

 

 

 

שובל פרחים נפתחים

מתופפים ושופרות

כניסות מיוחדות לברית/ה

בובה לאירוע | בובה לאירועים | בובות לאירוע | אטרקציות לאירוע | מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה | הפקות אירועים במרכז | הפקת אירוע במרכז