כניסות לבר מצווה

חופה וספר תורה

ספר תורה ענק

מתופפים

כדורגל מתפוצץ

לימוזינה מפוארת

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אנחנו מחפשים אירוע בר מצווה מיוחד , מרשים וכזה שלא ישכחו אותו עוד הרבה זמן – אין ספק שהצעד הראשון קובע . כלומר הצעד הראשון על ריצפת האולם . תנו למומחי האירועים שלנו – לשדרג את האירוע ולפנק את חתן הבר מצווה בכניסה מיוחדת שתרגש אותו , את ההורים ואת כל האורחים .

כן כן , זה נכון – גם הבנים רוצים להיות כוכבים , להרגיש מיוחדים ולזכות בדקות התהילה שלהם – ולו רק בחגיגת הבר מצווה הפרטית .

 

כניסה מיוחדת , לא רק תסב הנאה לבעלי השמחה – אלא תשדרג את כל האירוע . בין אם הדגש הוא על הפתעה , על  טרנד אופנתי או משהו מבדר המבוסס על חוש הומור  - מומחי האירועים של בובל ' אירוע יעצבו עבורכם כניסה מיוחדת לחתן הבר מצווה האהוב שלכם .

 

מגיעה כניסה מלכותית . בואו נראה מה מתאים לכם במיוחד

 

המומחים שלנו יתפרו את הסצנה המתאימה בליווי האפקטים המרשימים ביותר . הילד אוהד כדורגל ? אולי גם משחק בקבוצת נוער ? המשפחה אוהדת שרופה של הקבוצה הבכירה בליגה ? בואו נחשוף את חתן הבר מצווה לעיני האורחים – כשהוא צץ ומופיע מתוך כדורגל ענקי , המתפוצץ ומאפשר לו כניסה דרמטית ומרשימה לאולם . או אולי במקרה שלכם יתאים כדורסל ?  אין ספק שהחיזיון יהפוך להיות תאווה לעיניים . רק חישבו על הסצנה שתהפוך לשיחת היום בין האורחים לעוד הרבה זמן .

 

כניסה בלימוזינה מפוארת

אולי לבן שלכם תתאים דווקא כניסה מרשימה בתוך לימוזינה של כוכבי קולנוע – ואז הוא יוכל לצאת לאולם , כשמיקרופון בידו ולהנעים לאורחים בקולו הערב בליווי התזמורת שבאולם.  ממש תחושת סלב ליום אחד ומיוחד. רק תארו לעצמכם את ההרגשה האדירה של הכוכב הצעיר וכמובן איך תונצח הסצנה  בצילומים שיישארו למזכרת .

 

לכל אחד ואחד יש את הכניסה האחת המתאימה במיוחד לו ולאירוע המיוחד שתכננו עבורו

תנו למומחי תכנון האירועים שלנו להפיק עבורכם את הכניסה הייחודית – המתאימה לנער ולמשפחה . את הסגנון המתאים ביותר לחתן הבר מצווה הפרטי שלכם להרגיש כוכב צמרת באירוע הפרטי שלו . לכל כניסה אנו מתאימים , כמובן , את הסגנון הייחודי , בליווי אלמנטים מיוחדים שישדרגו את הסצנה – והאירוע כולו . לכל זה נתאים את התאורה המתאימה , הצלילים המלווים להשגת האפקט הסינרגטי של הכניסה המרשימה . וכמובן את הצילומים ההכרחיים . אם כי ברור בהאורחים עצמם ימהרו להנציח את הרגע – גם למזכרת וגם כדי לספר לחברים .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

תפאורה מיוחדת - מרשימה ומרגשת

כניסות מיוחדות לבר מצווה

בובה לאירוע | בובה לאירועים | בובות לאירוע | אטרקציות לאירוע | מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה | הפקות אירועים במרכז | הפקת אירוע במרכז